KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

Dietetyk Wągrowiec


Dobry dietetyk Wągrowiec

Z nim zmienisz swoje nawyki żywieniowe!

Warto mieć świadomość tego, że wiele problemów zdrowotnych wynika ze źle zbilansowanej diety. Ma ona wpływ na nasze samopoczucie, kondycję skóry, a co najważniejsze na formę, w jakiej są nasze narządy wewnętrzne. Zła dieta to niestety równia pochyła, która prowadzi do nadwagi oraz poważnych chorób i ogólnych problemów zdrowotnych. Dlatego nie warto ryzykować i czas zmienić swoje nawyki żywieniowe na te, które będą sprzyjały ogólnej sprawności organizmu. A pomoże Ci w tym dobry dietetyk!

Konsultacje dietetyczne dostosowane do potrzeb

Chcesz zmienić swoją dietę? Świetnie! Konsultacje dietetyczne jakie oferujemy odbywają się on-line, a więc za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, aby zdobyć wiedzę potrzebną do tego, żeby zrzucić zbędne kilogramy lub z innego powodu zatroszczyć się o swoje zdrowie. Kompleksowe konsultacje dietetyczne on-line to propozycja dla osób zapracowanych, a mimo to chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Renomowana poradnia dietetyczna

Wieloletnia działalność, jaką może pochwalić się poradnia dietetyczna Talia sprawiła, że z naszych usług skorzystało tysiące osób, które poprzez zbilansowaną dietę zmieniło swoje nawyki żywieniowe, co z kolei wpłynęło na komfort ich życia. Ich sukces, to też nasz sukces! Dlatego dołącz do grona tych, który już zadbali o swoje zdrowie i też ciesz się z osiągniętych efektów!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych zdrową dietą, zarówno z miasta Wągrowiec, jak i z całej Polski.

Dietetyk Poznań / Dietetyk Kłecko / Dietetyk Gniezno / Dietetyk Wągrowiecul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425