KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

Dieta on-line


Czujesz potrzebę zmian? Widzisz, że stan Twojego zdrowia z niewiadomych przyczyn pogorszył się, a wiecznie zabiegane ciało odczuło zmęczenie? Problem leży w niewłaściwie zbilansowanej diecie.  Poradniatalia Poznań oferuje swoją pomoc. Szeroki wachlarz usług, i indywidualne podejście do każdego kuracjusza – to właśnie pakiet jaki możemy zaproponować. Pracujemy z pełnych zaangażowaniem w dbałości o klientów. Zwalczamy choroby metaboliczne, nadwagę, niedowagę i wszystkie problemy z jakimi się można zmagać z powodów niewłaściwej diety. 

Możemy pochwalić się, że nasi usługobiorcy przez dietę zmieniają swoje życie, na bardziej wartościowe, pozbywają się problemów metabolicznych i zaczynają żyć pełnią życia.  Z chorobami dietozależnymi można żyć w pokoju. Trzeba tylko wiedzieć jak. My tego uczymy. Stale rozwijamy naszą wiedzę, którą wprowadzamy do oferty naszej poradni.

Dietetyka stale się rozwija, udoskonala pokład wcześniej zdobytych informacji, który pomaga w Twoim powrocie do zdrowia. Ułożymy dietę specjalnie dla Ciebie – zwracając uwagę na każdą indywidualną potrzebę. Sprawdź nas.  Gwarantujemy twoje zadowolenie z naszych usług. Zaufaj nam tak jak wielu  innych, zmieniających swoje nawyki przed Tobą.
 

Doradztwo żywieniowe i poradnia dietetyczna online

Jeśli nie masz czasu na spotkanie z dietetykiem lub z innych przyczyn nie możesz spotkać się ze mną w poradni, zdecyduj się na doradztwo żywieniowe online. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom – nie musisz opuszczać domu, by uzyskać profesjonalną poradę dietetyczną, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz zbilansowaną dietę dostosowaną do Twoich potrzeb. Aby skontaktować się ze mną online, wypełnij dokładnie kwestionariusz, uzupełniając wszystkie punkty, i zdefiniuj, jakich rezultatów oczekujesz. W okresie 7 dni od dokonania wpłaty zgodnej z cennikiem otrzymasz zindywidualizowaną dietę wraz z analizą sposobu żywienia oraz poradami. Poradnia dietetyczna online to rozwiązanie, które umożliwi każdemu rozpoczęcie zdrowego życia.

Wypełnij skrupulatnie kwestionariusz, wyślij do mnie wiadomość z informacją co Cię interesuje. Dokonaj wpłaty (wg cennika) na moje konto, a po ok. 7 dniach otrzymasz dopasowany do Twoich potrzeb, zbilansowany jadłospis, jak również analizę sposobu żywieni i porady dietetyczne.

 

Wypełnij formularz diety ON-LINE

mapa Gniezno

ul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425

zobacz jak dojechać
mapa Kłecko

ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425

zobacz jak dojechać
mapa Poznań

ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425

zobacz jak dojechać