KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

O poradni


Dieta nieustannie kojarzy się z odchudzaniem, wieloma wyrzeczeniami, ciężką pracą, a takie podejście gubi nas już na samych początku. Dobra dieta to zharmonizowany styl życia dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego człowieka. Uwzględnia każdy niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu detal. Chcąc poprawić jakość życia przez zbalansowane odżywianie musimy wybierać racjonalnie.
Dlatego należy oddać się w ręce specjalisty.

Poradnia Talia oferuje indywidualne doradztwo żywieniowe on-line, oraz kontakt w gabinetach w Poznaniu, Gnieźnie i Kłecku. Dobrą dietę specjalnie dopasowujemy do każdego klienta, według personalnych zapotrzebowań. Pomagamy w powrocie do zdrowia, odchudzamy, poprawiamy jakość i komfort życia. Stabilizacja diety jaką proponujemy z pewnością prowadzi do upragnionego, wymarzonego celu. Kuracja uczy determinacji, samodzielności, niezależności, a przede wszystkim daje wiarę we własne, nieskończone możliwości. Możesz zmienić swoje nawyki. Poradniatalia Poznań, Gniezno, Kłecko chcąc dla Państwa jak najlepiej proponuje swoje usługi. Najważniejsze jest dla nas dobro klienta.

 

Nazywam się Anna Walkiewicz i jestem technologiem żywności oraz specjalistą ds. żywienia człowieka i dietetyki. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym oraz Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od lat związana jestem z Wielkopolską – moje gabinety znajdują się w miastach takich jak Poznań, Kłecko oraz Gniezno.


Dobry dietetyk - Poznań, Kłecko i Gniezno


Wyznaję zasadę, że dobry dietetyk powinien uczestniczyć w konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach oraz stale poszerzać swoją wiedzę. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki, a w mojej pracy zawodowej zajmuję się układaniem jadłospisów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb moich Klientów. Jeśli cierpisz na nadwagę, niedowagę lub kłopoty zdrowotne, odzyskaj zdrowie, korzystając z mojej pomocy podczas spotkania lub konsultacji online.

Wybierz gabinet i umów się na wizytę lub skorzystaj z diety on-line.


Serdecznie zapraszam

Mgr inż. Anna Walkiewicz

mapa Gniezno

ul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425

zobacz jak dojechać
mapa Kłecko

ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425

zobacz jak dojechać
mapa Poznań

ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425

zobacz jak dojechać