KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

Dietetyk Gniezno


Dobry dietetyk

Dieta przywracająca dobre samopoczucie.

Tempo w jakim obecnie przyszło nam żyć sprawia, że brakuje nam czasu na to żeby zatroszczyć się o to, co spożywamy. Część społeczeństwa konsumuje posiłki w biegu, nie przykładając wagi do tego, czy są one zdrowe i odpowiednio kaloryczne. Jest to karygodny błąd, który rujnuje nasze zdrowie. Dlatego jeżeli nie wiesz jak przyrządzać zdrowe i odżywcze posiłki to koniecznie skorzystaj z porad, jakich udzieli Ci dobry dietetyk!

Konsultacje dietetyczne on-line

Ilość obowiązków sprawia też, że często nie mamy kiedy udać się do specjalistów. Stąd też oferujemy możliwość skorzystania z konsultacji on-line. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, aby uzyskać poradę dietetyczną oraz zbilansowaną dietę dostosowaną do Twoich potrzeb i trybu życia jaki prowadzisz. Konsultacje dietetyczne to krok ku zdrowiu i smukłej sylwetce. Nie czekaj i zrób go jeszcze dziś!

Poradnia dietetyczna w Gnieźnie

Jeżeli dysponujesz czasem i preferujesz tradycyjną formę konsultacji to zapraszamy do naszego gabinetu, który zlokalizowany jest w mieście Gniezno, osiedle Jagiellońskie 29. Przyjdź, sprawdź nas i zmień swoje nawyki żywieniowe. Poradnia dietetyczna to miejsce, od którego może rozpocząć się Twoja spektakularna metamorfoza. Czekamy właśnie na Ciebie!

Dietetyk Poznań / Dietetyk Kłecko / Dietetyk Gniezno / Dietetyk Wągrowiecul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425