KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

Dietetyk Poznań


Konsultacje dietetyczne Poznań

Przyjdź i zmień swoje życie na lepsze.

Każdy chciałby mieć smukłą sylwetkę, szczególnie w obecnych czasach, kiedy tak dużą wagę przykłada się do wyglądu zewnętrznego. Jednak nie dla wszystkich utrzymanie odpowiedniej wagi jest łatwe. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi dobry dietetyk. Zapraszamy na konsultacje dietetyczne, które przybliżą do upragnionej sylwetki i wskażą drogę, która nie będzie wiązała się z wyrzeczeniami. Bo tylko racjonalna dieta pozwala zrzucić kilogramy bez efektu jojo.

Dobry dietetyk najlepszym doradcą w Poznaniu

Głodzenie się lub katowanie dietami, które nie dostarczają wystarczającej ilości składników odżywczych przez co odczuwamy wieczny głód to najgorsza z form odchudzania. Tylko zdrowa, racjonalna i dobrana do konkretnej osoby dieta może zakończyć się sukcesem. Dobry dietetyk ustali menu, które sprawi, że zrzucenie zbędnych kilogramów będzie czystą przyjemnością.

Poradnia dietetyczna, którą trzeba odwiedzić

Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji dietetycznych i ustalić indywidualne menu zapraszamy do naszego gabinetu, który znajduje się w mieście Poznań na ulicy Towarowej 41/4 (Ataner). Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 608 858 425. Poradnia dietetyczna staje naprzeciw również tym z Państwa, którzy nie są w stanie przyjechać do stacjonarnego gabinetu i w związku z tym oferujemy doradztwo żywieniowe on-line.

Dietetyk Poznań / Dietetyk Kłecko / Dietetyk Gniezno / Dietetyk Wągrowiecul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425