KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

Dietetyk Kłecko


Poradnia dietetyczna Kłecko

Pomoc w trosce o zdrowie.

Większość osób konsultacje dietetyczne kojarzy z osobami otyłymi, którzy przychodzą do gabinetu, aby znaleźć przepis na dietę. Jednak prawdą jest, że poradnia dietetyczna zajmuje się nie tylko osobami borykającymi się z nadwagą, ale również z niedowagą oraz innymi problemami zdrowotnymi, które wymagają odpowiedniej diety. Dlatego jeżeli niezależnie od powodu potrzebujesz konsultacji dietetycznej to umów się na wizytę w gabinecie, który mieści się przy ulicy Akacjowej 6, 62-270 Kłecko lub skorzystaj z możliwości, jakie dają konsultacje on-line.

Dobry dietetyk to dobra dieta

W diecie ważne jest przede wszystkim to, aby była ona prosta do przygotowania tzn. z produktów łatwo dostępnych oraz uwzględniała upodobania kulinarne, styl życia czy towarzyszące choroby. Poza tym inną dietę ustala się dla osoby otyłej, inną dla matki karmiącej, a jeszcze inną dla osoby z nietolerancją pokarmową. Jednak to co łączy te diety to fakt, że są one zdrowe, pomagają osiągnąć określony rezultat i skomponowane są pod daną osobę. A wszystko pod czujnym okiem specjalisty, jakim jest dobry dietetyk.

Konsultacje dietetyczne - pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta jest kluczowa, ponieważ oprócz wywiadu żywieniowego przeprowadzane są pomiary antropometryczne i analiza składu ciała. Na ich podstawie ustalana jest dieta i cele, które monitorowane są podczas kolejnych wizyt.

Dietetyk Poznań / Dietetyk Kłecko / Dietetyk Gniezno / Dietetyk Wągrowiecul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425