KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

Jak przygotować się do wizyty?1. Spisz dokładnie swój jadłospis z ostatnich 2 – 3 dni (uwzględniając przy tym miary domowe produktów, np. 1 łyżka, 1 łyżeczka, 1 kromka, 1 szklanka itp.). Najlepiej jeżeli będą to dwa dni powszednie oraz jeden dzień weekendowy. Nie zapomnij o przekąskach! Skorzystaj z gotowego kwestionariusza.

2. Wypełnij kwestionariusz preferencji (gotowy formularz).

3. Spisz dokładnie wszystkie przyjmowane przez Ciebie leki, suplementy.

4. Jeśli w ciągu ostatnich miesięcy wykonywane były u Ciebie badania diagnostyczne, zabierz ze sobą wyniki (np. glukoza, lipidogram, profil tarczycowy, nerkowy, wątrobowy, badanie moczu itp.)

5. Na ok. 3 – 4 godziny przed wizytą nie jedz, nie pij dużej ilości płynów (nie należy spożywać kawy, napojów z kofeiną oraz alkoholu w dniu badania).

6. Nie nakładaj rajstop (w przypadku kobiet), ponieważ analiza składu ciała wykonywana jest na bose stopy. Na pierwszą wizytę warto przyjść w wygodnym, lekkim ubraniu. Proszę również o zdjęcie wszelkiej biżuterii.

7. Przed wizytą nie kremuj stóp ani rąk.

8. Nie jest wskazane przeprowadzanie badania na 7 dni przed oraz w trakcie menstruacji, gdyż wyniki mogą być nieco zmienione.


Aby umówić się na wizytę w poradni zadzwoń na numer telefonu 608 858 425 lub wyślij wiadomość na adres biuro@poradniatalia.pl.  

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.

Wizyty odbywają się tylko po wcześniejszym umówieniu terminu.

Na pierwszą wizytę zarezerwuj sobie ok. 30-60 minut.ul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425

dieta przez internet, dieta Gniezno, dieta Poznań, Dietetyk Anna Walkiewicz, dietetyk Gniezno, dietetyk Kłecko, dietetyk Poznań, dobry dietetyk, odchudzanie Gniezno, odchudzanie Poznań, poradnia dietetyczna Poznań, poradnia Talia