KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

O poradni


Dieta nieustannie kojarzy się z odchudzaniem, wieloma wyrzeczeniami, ciężką pracą, a takie podejście gubi nas już na samych początku. Dobra dieta to zharmonizowany styl życia dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego człowieka. Uwzględnia każdy niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu detal. Chcąc poprawić jakość życia przez zbalansowane odżywianie musimy wybierać racjonalnie.
Dlatego należy oddać się w ręce specjalisty.

Poradnia Talia oferuje indywidualne doradztwo żywieniowe on-line, oraz kontakt w gabinetach w Poznaniu, Gnieźnie i Kłecku. Dobrą dietę specjalnie dopasowujemy do każdego klienta, według personalnych zapotrzebowań. Pomagamy w powrocie do zdrowia, odchudzamy, poprawiamy jakość i komfort życia. Stabilizacja diety jaką proponujemy z pewnością prowadzi do upragnionego, wymarzonego celu. Kuracja uczy determinacji, samodzielności, niezależności, a przede wszystkim daje wiarę we własne, nieskończone możliwości. Możesz zmienić swoje nawyki. Poradniatalia Poznań, Gniezno, Kłecko chcąc dla Państwa jak najlepiej proponuje swoje usługi. Najważniejsze jest dla nas dobro klienta.

 

Nazywam się Anna Walkiewicz.  Z wykształcenia jestem technologiem żywności             (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu) oraz specjalistą ds. żywienia człowieka i dietetyki (Uniwersytet Medyczny w Poznaniu). Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach oraz poszerzam swoją wiedzę najnowszą literaturą fachową. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki. Zajmuję się układaniem indywidualnych jadłospisów, które są dopasowane do Twoich potrzeb, czyli do Twojego stylu życia, płci    i towarzyszących chorób. Mogę Tobie pomóc nie tylko w nadwadze, otyłości ale także w innych schorzeniach. Skorzystaj z wizyty, a zyskasz wyrozumiałego i  życzliwego doradcę, który pomoże Ci zwalczyć szkodliwe dla zdrowia nawyki oraz wskaże odpowiednią drogę do poprawy stanu zdrowia, samopoczucia i wyglądu.

Wybierz gabinet i umów się na wizytę lub skorzystaj z diety on-line.


Serdecznie zapraszam

Mgr inż. Anna Walkiewiczul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425

dieta przez internet, dieta Gniezno, dieta Poznań, Dietetyk Anna Walkiewicz, dietetyk Gniezno, dietetyk Kłecko, dietetyk Poznań, dobry dietetyk, odchudzanie Gniezno, odchudzanie Poznań, poradnia dietetyczna Poznań, poradnia Talia