KONTAKT


Masz pytania? Zadzwoń do nas
608 858 425
biuro@poradniatalia.pl

FORMULARZ E-MAIL


Pytanie możesz wysłać również za pomocą formularza

Dieta on-line


Czujesz potrzebę zmian? Widzisz, że stan Twojego zdrowia z niewiadomych przyczyn pogorszył się, a wiecznie zabiegane ciało odczuło zmęczenie? Problem leży w niewłaściwie zbilansowanej diecie.  Poradniatalia Poznań oferuje swoją pomoc. Szeroki wachlarz usług, i indywidualne podejście do każdego kuracjusza – to właśnie pakiet jaki możemy zaproponować. Pracujemy z pełnych zaangażowaniem w dbałości o klientów. Zwalczamy choroby metaboliczne, nadwagę, niedowagę i wszystkie problemy z jakimi się można zmagać z powodów niewłaściwej diety. 

Możemy pochwalić się, że nasi usługobiorcy przez dietę zmieniają swoje życie, na bardziej wartościowe, pozbywają się problemów metabolicznych i zaczynają żyć pełnią życia.  Z chorobami dietozależnymi można żyć w pokoju. Trzeba tylko wiedzieć jak. My tego uczymy. Stale rozwijamy naszą wiedzę, którą wprowadzamy do oferty naszej poradni.

Dietetyka stale się rozwija, udoskonala pokład wcześniej zdobytych informacji, który pomaga w Twoim powrocie do zdrowia. Ułożymy dietę specjalnie dla Ciebie – zwracając uwagę na każdą indywidualną potrzebę. Sprawdź nas.  Gwarantujemy twoje zadowolenie z naszych usług. Zaufaj nam tak jak wielu  innych, zmieniających swoje nawyki przed Tobą.
 

Dieta on-line to najlepsze rozwiązanie dla osób którym ograniczony czas lub sytuacja życiowa nie pozwala na spotkania osobiste z dietetykiem. Bez konieczności wychodzenia z domu możesz zaczerpnąć fachowej porady dietetycznej, zastosować odpowiednią dietę oraz uzyskać odpowiedzi na pytania związane z żywieniem.

Wypełnij skrupulatnie kwestionariusz, wyślij do mnie wiadomość z informacją co Cię interesuje. Dokonaj wpłaty (wg cennika) na moje konto, a po ok. 7 dniach otrzymasz dopasowany do Twoich potrzeb, zbilansowany jadłospis, jak również analizę sposobu żywieni i porady dietetyczne.

 

Wypełnij formularz diety ON-LINEul. Wrzesińska 28
62-200 Gniezno
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Akacjowa 6
62-270 Kłecko
zadzwoń do nas
608 858 425ul. Towarowa 41/4 (Ataner)
Poznań
zadzwoń do nas
608858425

dieta przez internet, dieta Gniezno, dieta Poznań, Dietetyk Anna Walkiewicz, dietetyk Gniezno, dietetyk Kłecko, dietetyk Poznań, dobry dietetyk, odchudzanie Gniezno, odchudzanie Poznań, poradnia dietetyczna Poznań, poradnia Talia